•  Strona główna  •  O nas

Każdy szczęśliwy posiadacz własnego skrawka ziemi chciałby z tego miejsca stworzyć ogród, który będzie najpiękniejszy, niepowtarzalny a opieka nad nim będzie prosta i nieuciążliwa.

Nasza firma jest wstanie ze zwykłego, przeciętnego miejsca stworzyć ogród, który będzie dla właściciela miejscem ostoi, spokoju i odpoczynku od codziennego gwaru, pośpiechu i hałasu i jednocześnie będzie wyrazem osobowości i smaku właścicieli.

W branży ogrodniczej działamy od 2001 roku, zajmujemy się zakładaniem ogrodów przydomowych, zagospodarowaniem zieleni przy firmach i osiedlach mieszkaniowych. W naszej ofercie można również znaleźć ogrody skalne, upiększone oczkami wodnymi, kaskadami i palisadami, mostkami, schodami i tarasami z drewna egzotycznego.

Naszą dewizą jest jakość oferowanych usług w spojrzeniu długoterminowym, dlatego w naszej ofercie znajduje się profesjonalna obsługa i opieka nad istniejącymi już ogrodami, gdyż uważamy, że każdy ogród nie jest skończonym dziełem,ale daje ciągłe możliwości zmian, upiększania i doskonalenia.

W ostatnich latach szczególnie wyspecjalizowaliśmy się w zakładaniu oczek wodnych i stawów każdej wielkości.